Наша кнопка :

Adverno
Код кнопки

Объявления: Прокат автомобилей

На этой странице показаны объявления в категории Прокат автомобилей на сайте Adverno Ивано-Франковск. Воспользуйтесь этой формой, чтобы отобрать объявления по типу, состоянию товаров или цене. Для выбора другой страны и города нажмите на ссылку "другой город" в шапке сайта под названием Ивано-Франковск.
Чтобы продать что-то разместите бесплатное объявление в категорию Прокат автомобилей перейдя по ссылке ниже.


Тип объявления: Состояние: Только с фото?:    -   

   Сортировать по
Всего: 3
Лімузин Івано-Франківськ оренда Святковий кортеж
30-10-2020 15:29 Цена: 1 100 грн.

Предложения магазинов и фирм: Прокат автомобилей, Украина, Ивано-Франковск и область

Ваш святковий кортеж на весіллі - це прокат лімузинів та весільних авто від компанії «Святковий кортеж». Пропонуємо в оренду авто: Лімузин, Джип, Седан, Карета; Лімузин HUMMER H2 Лімузин LINCOLN EXCALIBUR Лімузин MERCEDES-BENZ S-класса W-221 Карета Лімузин CHRYSLER 300C Лімузин Nissan Patrol Лімузин Toyota Land Cruser 200 Лімузин Chrysler - 300С Є однакові авто або однакові лімузини на весілля.

 
Прокат та оренда лімузинів на весілля,  Івано-Франківськ
30-10-2020 13:22 Цена: 1 200 грн.

Предложения магазинов и фирм: Прокат автомобилей, Украина, Ивано-Франковск и область

Компанія з прокату лімузинів «Святковий кортеж» пропонує взяти в оренду розкішний автомобіль для Вашого свята в Івано-Франківську, області та по Західній Україні. Ціна оренди весільного лімузину — від 1050 до 3000 гривень за годину.

 
Оренда авто з водієм,  Івано-Франківськ
26-03-2020 08:43 Цена: 10 грн.

Частные объявления - продам, предлагаю: Прокат автомобилей, Украина, Ивано-Франковск и область

Хочете виділятися із загального потоку машин? Наше універсальне авто зможе підкреслити Вашу індивідуальність і залучити погляди перехожих! Елегантний Ford Mondeo стане чудовою прикрасою Вашого щасливого, великого та по-справжньому урочистого дня! Пропонуємо Вам розкішний автомобіль, чистий салон з потужною чудовою акустикою за допомогою стереосистеми динаміків, з системою кондиціонування повітря та клімат-контролем.

 
Всего: 3